Jdi na obsah Jdi na menu

Připravované akce

Koukám z okna a ona pořád paní zima nikde. Tak to je super odvětí Pepa "dědeček", aspoň bude u Sudera brzy otevřeno. Ano to bude asi naše společná první rybářská výprava v roce 2012 za velkými kapry....Bože, už aby to bylo...!!!

 

Příspěvky

I při rybolovu se dají pořídit krásné fotky.

Proto se nebojte a vždy na výpravu k vodě nezapomeňte na foťák nebo "chytrý" telefon.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Připravované akce

Jak na to...

digimanie_logo.gifJaro je podle kalendáře za dveřmi a s ním se konečně blíží i doba dovolených. Nezbytným průvodcem na cestách, výletech i prázdninách je pro většinu z nás fotoaparát. Na stránkách www.digimanie.cz si odborníci na slovo vzatí připravili několik rad a návodů, které vám pomůžou pořídit co nejpovedenější fotografie. Ať už budete přemýšlet nad kompozicí, hloubkou ostrosti, způsobem ostření či jakoukoliv další moderní digitální vychytávkou, na těchto webovkách se zcela jistě dozvíte, jak na to. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Připravované akce

Než vyrazíme k vodě...

ostravske-miniatury-015.jpgZdravím Vás přátelé... Než vyrazím zase k vodě, navštívil jsem ostravské výstaviště na Černé louce, abych se ještě před sezónou zdokonalil ve focení. Ve fotoalbu můžete pod názvem "ostravské miniatůry" shlédnout pár fotek, které Vám připomenou třeba prožitky z Vašich zahraničních dovolených. A Vy, co jste ještě miniuni v Ostravě nenavštívili, vřele doporučuji.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Připravované akce

24 hodinovka na jezeru Nebesák

jezero-nebesak.jpgV pondělí odpoledne vyrážím se svými kamarády na soukromý revír do Horní Suché. Doufám, že s Vikim, Kačkou a Pepčou budeme minimálně stejně úspěšní jako při posledním společném lovu. O výsledku Vás samozřejmě budu informovat. Po přečtění aktualit z tohoto jezera jsem nabyl přesvědčení, že se máme asi na co těšit... Více informací o tomto revíru najdete na:  www.jezeronebesak.cz

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Připravované akce

Hurá na ryby

Včerejší telefonní rozhovor s Vladimírem Suderem mi udělal opravdu radost. "V sobotu nejezděte, bude tady spousta rybářů, přijeďte si zalovit v pátek od rána, budu na Vás čekat". Tak zněla slova majitele rybníka ve Staříči. V práci jsem si vyřídil dovolenou a zítra konečně zasednu do sedačky u svého nejoblíbenějšího revíru. Method mix od Nikla, pstruží pelety, ananasový boilís, Red Robin pelety jsem již zakoupil předem. Návazce a ostatní nádobíčko mám taky připravené, tak že mi nic nebrání v tom, abych zítra v brzkých ranních hodinách sednul do auta a vyrazil směr Staříč. Jen doufám, že napuštění kapitální kapři nebudou mít zrovna nějakou pauzu a budou mít chuť vyzkoušet všechny ty dobroty, které jsem si pro ně připravil, Teď už jen Patrův zdar.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Připravované akce

RYBOLOV NA RIO-EBRO

Před několika minutami, mně kontaktoval kolega rybář, že jim vypadl jeden "rybochňap" na rybolov v proslulé španělské mece sumců, candátů a kapitálních kaprů. Pokud by měl kdokoliv zájem absolvovat toto několika denní dobrodružství ve společnosti naprosto skvělých lidí, na konci příspěvku Vám uvádím kontaktní jméno a číslo telefonu. Zájezd je organizován přes sumci.com v termínu od 30. března do 8. dubna 2012. V ceně 21.000,- Kč je zahrnut veškerý servis, strava, vybavení k rybolovu, průvodce (p. Tichý) a doprava. Tak že, neváhejte, přátelé petrova cechu a pokud máte chuť, sílu, motivaci a určitý stupeň odvahy kontaktujte Zdeňka Vavříčka, tel.: 602727923. Přeji mnoho nezapomenutelných zážitků a samozřejmě rád přivítám, když po Vašem návratu ze Španělska budu mít možnost na tomto webu zveřejnit několik foteček s Vašími úlovky. V celém příspěvku najdete pár všeobecných informací o lokalitě RIO EBRO a pár fotek trofejních úlovků.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Připravované akce

Sraz ostravských sportovních rybářů - termín

Termín 28.1.2012 od 17.00 hodin v restauraci KENTAUR, na ul. Petra Kříčky 2018 v polyfunkčním domě naproti domu kultury v Ostravě. Sraz proběhne za plného chodu restaurace. Na čepu ostravská 12 a Radegast 12. Rád přivítám všechny lidi s dobrou náladou a chutí pokecat o čemkoliv.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Připravované akce

Sraz ostravských sportovních rybářů

Mám v úmyslu uspořádat 1. sraz ostravských sportovních rybářů. Pokud byste měli vážný zájem, piště na: dressi@seznam.cz. Dle počtu zájemců bych vybral vhodnou lokalitu, kde bychom si mohli předat určité zkušenosti z lovu velkých kaprů a podiskutovat i o jiných věcech. Myslím tím samozřejmě nějakou vhodnou hospůdku, kde by nám bylo příjemně. Termín bych pak zveřejnil na www.mrk.cz v rubrice oznámení. Samozřejmostí je, že se tohoto srazu můžou zůčastnit i mimoostravští sportovní rybáři, kteří rádi posedí v dobrém kolektivu. Počasí nám teď stejně nepřeje, tak proč nepodebatovat. Přivítám i kolegy rybáře, kteří vlastní nějaké rybářské prodejny a mohli by nám představit určité "fígly", popř. novinky na rok 2012. V celém příspěvku najdete mapu, kde by se sraz uskutečnil.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Připravované akce

Květnová týdenní výprava za velkými kapry

Čtěte, co nás čeká v květnu

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Připravované akce