Jdi na obsah Jdi na menu

Poslední výprava

Příspěvky

S fotbalistou na rybách

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Poslední výprava

Po dlouhé době opět v suderově království.

dsc_0028.jpgTak jsme zase po dlouhé době vyrazili s Markem a Pepčou do království Vládi Sudera ve Staříči. Cíl byl jasný, ulovit toho největšího kapra, který v tomto překrásném rybníku plave. Zní to překrásně, lákavě, dobrodružně a hlavně jednoduše, ale vězte, že tentokrát jsme až tak úspěšní nebyli. Marek si z nás celé dopoledne dělal doslova srandu. Kapři mu skákali na jeho tajné nástrahy jako zběsilí a my dva s Pepčou jsme jen lítali po břehu rybníka s podběrákem, metrem a foťákem. No, co, přej druhým a bude Ti přáno, zní jedno z nejznámějších pořekadel, ale kolem poledne se vůbec nic nezměnilo. Marek byl králem celého dne a my jsme jen tiše záviděli. Nakonec se i na nás usmálo to pověstné štěstíčko a taky jsme zabodovali. Jen škoda, že tentokrát ti velcí chlapáci jaksi odmítali naše prvotřídně připravené nástrahy a návnady. Byl to zase jeden z těch super strávených dnů. Největší perličkou však byly předpokládané tipy mé ženy, kdo další chytne rybu, v jakém pořadí a kolik bude měřit. Škoda Zdeni, že Ti nevyšel tip podvečerního fotbalového mače Viktorky s Baníkem Most. Jak takový krásný den vypadá z pohledu amatérského fotografa, můžete shlédnout ve fotoalbu pod názvem "ÚLOVKY 2014".

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Poslední výprava

První letošní výprava za velkými kapry.

staric-27.5.2013-053.jpgTak konečně, s dědkem Pepčou a vybavený několika chleby s pečeným bůčkem, jsem konečně včera vyrazil za velkými kapry. Kde jinde, než do Suderova království na Staříči. Počasí nasvědčovalo, že se může stát opravdu cokoliv, ale naše společná vytrvalost a píle sklidily úspěchy. Láďa nám opět poskytnul naprostý komfort, tak že podmínky k lovu jsme měli naprosto ideální. Největší ulovený Pepčův kapr měl míru 80 cm (nejmenší 20 cm) a na celkové ulovené kusy mně totálně rozbil 9 : 2. No jo, žák opět vyučoval učitele... Záběry neuvěřitelné, jako z učebnice. Opět jsem se přesvědčil, že v jednoduchosti je síla a Pepčové halibut pelety s klasickou vnadící směsí od Rybochňapů prostě zvítězily na celé čáře. Již brzy budete mít možnost ve fotoalbu pod názvem "Staříč 27.5.2013" shlédnout pár foteček z naší první letošní rybářské výpravy.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Poslední výprava

Pustevny tak jak je známe...

pustevny-2013-091.hk_odstran_zavoj.jpgPoslední výprava tentokrát na sněhu. Kdo má chuť ať, koukne do fotoalba. Počasí překrásné, historie prostě na Vás dýchne všude, kde se kouknete... Absolutně jsem nechápal, že v Beskydech je tolik chovatelů psů. A ta šílená zima na lanovce, bože...!!! A náš Radegast stále dohlíží na "chuť vítězství".

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Poslední výprava

Poslední výprava a Pepčův rekord v ohrožení

2012-10-19-09.10.54.jpgPoslední výprava se opravdu vydařila. V celém příspěvku si můžete přečíst podrobnosti z naší poslední rybačky s Pepčou. Počasí naprosto ideální, spousta krásných ulovených ryb... Prostě idýlka podzimu k nezaplacení. Ve fotoalbu "úlovky 2012" můžete shlédnout pár fotek opravdu trofejních kaprů, že jo Lipane...? V podstatě rozídl mezi krásnou rybou ani není. Jestli má 20 cm nebo 84 cm, to je úplně vejdlejší. Jde o to, že jste se skvělými lidmi na tom správném místě. A když Vám k tomu ještě svítí překrásně sluníčko, máte skvělé zázemí, není co řešit. Už aby bylo zase jaro.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Poslední výprava

Jak se Pepča potil na řiti...

2012-08-03-18.18.23.jpgV celém článku se můžete dočít informace z naší poslední společné výpravy s Pepčou za velkými kapry. Dozvíte se mnoho, třeba i to, jak se může člověk potit i na řiti, jak prohlásil sám Pepča. Výprava se opravdu podařila, počasí přálo, úlovky slušné, jídlo luxusní a na závěr i nečekaná návštěva...

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Poslední výprava | 0 Komentářů:

Půldenní úspěšný lov

V celém příspěvku si můžete přečíst něco málo o včerejším půldenním lovu na svém oblíbeném revíru a třeba prutech ve vodě...

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Poslední výprava

Mise na jezeru Nebesák splněna - 2

jeseter-sibirsky---95-cm.jpg V celém příspěvku se můžete dozvědět podrobnosti z poslední výpravy na jezero Nebesák v Horní Suché  a dalších neuvěřitelných situací, které nám sám život přináší. A pak, že není na světe veselo, že Pepčo...?

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Poslední výprava

Mise na jezeru Nebesák splněna - 1

Ve fotoalbu "úlovky 2012" můžete shlédnout pár aktuálních fotek z 24 hodinového lovu na soukromém revíru v Horní Suché... Článek o přípravách, průběhu a hodně mokrém ukončení bude následovat v nejbližších dnech. Děkuji Pepčovi za spolupráci a gratuluji k novému osobnímu rekordu kapra obecného.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Poslední výprava

DRESSI CARP TEAM v. VIKIKACA CARP TEAM... 162 : 62

2012-05-21-13.23.49.jpgV celém příspěvku se můžete dočíst, jak dopadl 12- ti hodinový opravdu vyhecovaný závod mezi dvěma "CARP" teamy z Ostravy, který se uskutečnil z neděle na pondělí...Samozřejmě již brzy rozšířím fotoalbum o novou rubriku, kde můžete shlédnout, jak to při takovém "závodě" vypadalo.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Poslední výprava