Jdi na obsah Jdi na menu

SKALIČKA

Skalička u Hranic na Moravě.
Popis cesty: hned po příjezdu do obce Skalička směrem od Hranic odbočíte u pomníku za fotbalovým hrištěm doprava, projedete vesnicí a asi 500 m za ní na horizontu po pravé straně již uvidíte nádrž. Parkuje se před velkou budovou, povolenky se prodávají v buňce u chatek. Bližší informace můžete získat na tel: 605 906 093 , 731 467 906.
Vlastní rybolov probíhá v režimu pravidel pro lov ryb lososovitých – povolenka pstruhová nebo chytání kaprů – povolenka mimopstruhová. Rybařit je možné také způsobem ,, chyť a pusť,, za výrazně výhodnějších finančních podmínek.
Na tomto revíru je velké množství trofejních kaprů ( 70 – 100 cm ) a také pstruzi duhoví zde lovení jsou opravdu velmi slušných rozměrů. To je dáno především tím, že velké ryby jsou na tomto revíru hájeny, takže o kapitální úlovky zde není nouze.
Revír je také pravidelně dosazován kaprem tržní velikosti (45 – 60 cm). Na jaře a na podzim je zde vysazováno pravidelně velké množství pstruhů duhových, takže i milovníci muškaření a přívlače si zde přijdou na své.
Ubytování - je možné přímo na břehu nádrže v chatkách , které jsou vybaveny sociálním zařízením. Hloubka revíru je do 6 m u hráze, u přítoku je do 2 metrů.

www.skalicka-ryby.cz

 

skalicka.jpg