Jdi na obsah Jdi na menu

Oblíbené revíry

Příspěvky

Oficiální prohlášení majitele "Nebesáku"

5.8.2012 - vzhledem k tomu že dochází k častým krádežím ryb, budou učiněna opatření. Příjezd a odjezd bude možný pouze po cestě okolo správce, který bude auta kontrolovat! Dále auta bude možno parkovat pouze na vyhrazených parkovištích, které nyní dokončujeme, auta nesmí mít žádný lovící u sebe a to již ani na cestě podel jezera. Autem je možno zajet k místu pro vyložení a naložení věcí. Časem bude i toto povolení zakázáno a budou k dispozici vozíky, na kterých bude možno veškeré věci dopravit na lovné místo!!! Přibývají případy nešetrného zacházení s rybama, díky tomu uhynula jedna vyza, která měla od kamení doslova roztženou část těla. Nutno používat pořádnou podložku!!! Igelit je opravdu nedostačující!!! Tato stráta bude nahrazena novým kusem o obdobné velikosti a hmotnosti!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Oblíbené revíry | 0 Komentářů:

JEZERO NEBESÁK

Soukromé jezero Nebesák nacházející se v obci Horní Suchá, 5km od Havířova, nabízí všem sportovním rybářům možnost sportovního rybolovu na jezeře Nebesák, známého také pod názvem „Remíza“. Toto 8,6ha velké jezero s nádherně čistou vodou a hloubkou 1-9 metrů je bohatě zarybněno (kapr, amur, lín, štika, candát, úhoř, pstruh, jeseteři, vyza velká, okoun). Cílem majitelů je provozování sportovního rybolovu v moderním pojetí ,,chyť a pusť", s bohatými úlovky trofejních ryb, které jsou zde chráněny horní mírou. Na své si přijdou vyznavači lovu na položenou, plavanou, feeder, přívlač, muškaření a v zimních měsících lov na dírkách. Jelikož se jedná o soukromý revír, neplatí zde svazové povolenky. Povolenku nutno zakoupit přímo v areálu. Rybolov zde může provozovat každý zájemce, který si zakoupí jednu z našich povolenek u správce jezera a je srozuměn s rybářským řádem vydaným pro tento revír. Do revírů jsou také dosazovány ryby tržní velikosti: kapr, amur, lín, candát. Od října do dubna je pravidelně vysazováno velké množství pstruhů duhových, pstruhů potočních a sivenů takže i milovníci muškaření a přívlače, si zde příjdou na své.

Více informací na: www.jezeronebesak.cz


 
Celý příspěvek
| Rubrika: Oblíbené revíry

Ve Staříči proběhlo odbahnění loviště.

Ve fotoalbu jsou umístěny nové fotografie z odbahnění staříčského rybníka, které mi poskytl sám majitel Vladimír Suder. "Úspěšně jsem provedl opravy na rybníku, který se již napouští. Zahájení sezóny plánuji kolem velikonoc", konstatoval majitel. Myslím si, že lepší pozitivnější zprávy jsme ani nečekali a už teď se já osovně těším, až do nového loviště položím své nástrahy.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Oblíbené revíry

NOVÝ STAV RYCHVALD

Sportovní rybník Nový Stav je od roku 1994 využíván pro účely sportovního rybolovu. V celém příspěvku najdete bližší informace.

novy-stav.jpg

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Oblíbené revíry

SKALIČKA

Skalička u Hranic na Moravě. V celém příspěvku najdete bližší informace a kontakt. Osobně jsem tento rybník vyzkoušel s naprostou spokojeností.


skalicka.jpg

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Oblíbené revíry

SPORTOVNÍ RYBOLOV STAŘÍČ

Velmi oblíbený soukromý revír v blízkosti obce Staříč na severu Moravy. Příjemný majitel Vladimír Suder, skvělé zázemí a hlavně velmi krásné ryby. Vřele doporučuji ... V celém příspěvku najdete pár fotek z tohoto rybníku a kontak.

suder.jpg

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Oblíbené revíry