Jdi na obsah Jdi na menu

Nádobíčko

Příspěvky

Devět fint, jak ulovit kapitálního kapra plného jiker nebo mlíčí.

kapr.jpgTeplotně průměrný květen zřejmě povede k tomu, že se kapři nebudou třít o moc dříve, než je obvyklé. Vypadá to tedy, že by nám měla zbýt nějaká doba k lovu "plných" kaprů. Tedy těch, kteří jsou plní jiker nebo mlíčí.  Je tu období, kdy je snad vůbec největší naděje na ulovení těch nejtěžších kaprů. V celém příspěvku najdete pár "zaručených" tipů, jak je ulovit. Mnohé z nich jsou samozřejmě platné i v jiných částech roku. A pokud budete mít alespoň trochu toho pověstného rybářského štěstíčka a budete v pravý čas na správném místě, budete zcela jistě odměněni neopakovatelným zážitkem. Tak tedy neváhejte a hurá za velkými kapry.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Nádobíčko

Jak jsem se učil fotografovat...

kurz-fotografovani-049.jpgK dnešnímu modernímu rybáři už tak nějak patří digitální záznamové zařízení k pořizování těch vysněných trofejních fotek. Když jsem si na podzim koupil nikoňáckou digitální zrcadlovku, zbývalo už jen se ji naučit dokonale ovládat. Zpočátku to vypadalo snadně a i přes obrovské množství načteného materiálu z netu jsem zjistil, že to pořád není ono. Vše za mně vyřešil Ježíšek, když mi o letošních Vánocích nadělil poukaz na dvoudenní intezivní kurz fotografování (moc díky Zdeni). Brněnská lektorka Martina byla naprosto skvělá a já doufám, že vše co jsem se naučil, dokážu uplatnit v letošní sezóně u moravských břehů rybníků a řek. Jestli jsem udělal nějaký krok dopředu, můžete shlédnout ve fotoalbu pod příspěvkem "kurz fotografování".

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Nádobíčko

Duel: Shimano Ultegra XSB vs. Shimano Ultegra XSC

V celém článku se můžete dozvědět podrobnosti o nové mašince od Shimana pro rok 2012 a krátkém srovnání se svým předchůdcem. Ano je to Ultegra XSC...

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Nádobíčko | 0 Komentářů: