Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sportovní rubrika

Příspěvky

Zase jsme dostali přes držku, posteskl si ostravský trenér Svědík.

27. 9. 2013

| Rubrika: Sportovní rubrika

banik.gifO tom, jak dostali hráčí slezsko ostravského fotbalového "gigantu" přes dršku na hřišti druholigového FK Ústí nad Labem se dozvíte v celém příspěvku.

 

Smůla se lepí na paty, zranění střídá zranění.

27. 9. 2013

| Rubrika: Sportovní rubrika

2013-07-15-19.20.46.jpgPravému obránci FK Viktorie Žižkov Patrikovi Dresslerovi, se v letošní sezóně Fotbalové národní ligy smůla lepí na paty. Po nedávném zranění kotníkových vazů, došlo v posledním utkání poháru České pošty proti FC Slovanu Liberec (hráno ve středu 25. 9. 2013) k dalšímu vážnému zranění. Přesto, že k postupu Viktorky do dalšího kola dopomohl krásnou druhou brankou, kdy přesně ve 44. minutě utkání usměrnil hlavičkou míč k levé tyči hostujího gólmana, v 79. minutě byl na nosítkách odnesen do útrob stadionu, odkud jej převezla RZS do Vinohradské nemocnice. První vyšetření prokázala težký otřes mozku. Proto zůstal Patrik na neurochirurgické ambulanci na pozorování. Po třídenní hospitalizaci byl propuštěn do domácího léčení. Bohužel dodatečná odborná vyšetření potvrdila zlomeninu nosu (zanosních kostí), což si vyžádá určitě dlouhodobou absenci na hřišti. Podle slov přímých účastníků utkání Patrik zkolaboval přímo na hřišti po předchozím souboji s protihráčem. Jak ve skutečnosti ke zranění došlo, se už asi nedozvíme, protože Patrik si vůbec nepamatuje, že by nějaký fotbal hrál a navíc, že v něm vstřelil branku. Přejeme ti synu s mamkou brzské uzdravení a pamatuj, zdraví je jen jedno a to všechno kolem je pouze něco navíc. O průběhu utkání se více dozvíte zde:

http://www.onlajny.com/match/index/date/2013-09-25/id/80492

 

FK Viktoria Žižkov zahájila letní přípravu.

28. 6. 2013

| Rubrika: Sportovní rubrika

ikona_29698.jpgV pondělí 24. 6. 2013 zahájili fotbalisté FK Viktoria Žižkov letní přípravu na nadcházející sezónu fotbalové národní ligy. Bez dvou opor Richarda Kaloda (SK Dynamo České Budějovice) a Pavla Čermáka (FK Senica) se hráči setkali s dosavadním vedením klubu. Trenér Favarin se svým realizačním týmem již českou metropoli opustil a kormidla osmého týmu uplynulého ročníku se ujal trenér Trpišovský, dosavadní trenér farmy v Horních Měcholupech. V prvním přípravném utkání prohráli Viktoriáni s Jabloncem 0 : 2 a v sobotu zamíří do Hluboké nad Vltavou, kde je čeká náročný jednodenní turnaj. Nový ročník FNL bude natolik přitažlivý, že budeme moci Viktoriány shlédnout i na hřištích dvou nováčků FNL ze severu Moravy. Třinec i Frýdek - Místek obdrželi potřebnou licenci a tím se staly platnými týmy pro nadcházející sezónu naší druhé nejvyšší fotbalové ligy. Popřejme všem do nastávajícího náročného období hodně zdraví, tpělivosti a úspěchu. Povzbuzujícím a pro mně hodně překvapivým je zařazení Petra Mikolandy do "A" týmu. Po obrovských dlouhodobých zdravotních problémech se vrací do profesionálního fotbalu a já osobně mu přeji hodně zdaru. Měl jsem tu čest se s Petrem osobně poznat a musím konstatovat, že tak skromného a zapáleného kluka nemá ani Gambrinus liga. Tak že Viktoriáni, děti moje - hrrrrrr na ně....!!!

 

Viktorce skončila sezóna.

6. 6. 2013

| Rubrika: Sportovní rubrika

 

sx7_puwkbzllvxhr93jzykvo2mt6gjrxdhya61o3xqgfp8go6n_kdkfayrzt5luobvlhnng.jpgTak, konečně. Fotbalová národní liga dohrála své poslední odložené kolo, címž byla sezóna 20012/2013 ukončena. Ambice Viktorie Žižkov byly sice po podzimní části jiné a nikdo nepochyboval, že by se do Gambrinus ligy nedostali. Letošní jarní výkony však nebyly natolik přesvědčivé a Viktorka v tomto ročníku končí na osmém místě. Vytýčený cíl nepřinesla ani změna na trenérském postu a delegování italského lodivoda za kormidlo Viktorky tak nedopadlo asi podle představ majitele klubu. Obrovská vyrovnanost celé soutěže kolikrát zamíchala s celkovým pořadím i jednotlivými utkáními. Nezbývá než poblahopřát Bohemians 1905 a Znojmu k postupu a těm ostatním hodně fotbalového stěstí do příštích sezón. Na snímku můžete v dresu Viktorie Žižkov (č. 2) vidět mého syna. Už se na Tebe Patriku s mamkou moc těšíme... V celém příspěvku si můžete přečíst obsah rozhovoru, který byl součásti programu 18. kola fotbalové národní ligy a rozhovor s redaktorem Deníku Romanem Brhelem těsně po přestupu do Viktorie Žižkov. Pokud máte chuť můžete na odkaze níže shlédnout televizní utkání FK Viktoria Žižkov vs. Bohemians Praha 1905 hrané 20.5.2013.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10114956110-fotbal/213471291122701-fk-viktoria-zizkov-bohemians-praha-1905/