Jdi na obsah Jdi na menu

Kamarádi rybáři

Příspěvky

Rybář se téměř zastřelil vlastním olůvkem. Stálo ho to dvanáct stehů.

2. 4. 2013

bma494fd6_profimedia_0153799599.jpg

Jak se cítí chycená ryba, si vyzkoušel rybář Steve Redhead. Při rybolovu na jezeře Dorset na západní Floridě nedaleko Tampy. Jednapadesátiletý rybář si vyšel na kapry s kamarádem Mattem Barnesem. Jenže při náhozu se mu olůvko zapletlo do větví převislého stromu. Bylo mu líto vlasec přeříznout, takže se vší silou pokoušel ho uvolnit. Výsledkem bylo 12 stehů v obličeji. Olůvko se totiž uvolnilo a jako střela se muži zarazilo přímo do tváře. V první chvíli si myslel, že mu po nárazu jen opuchl obličej. Až jeho přítel ho upozornil, že mu z tváře trčí kus olůvka a zavolal otřesenému rybáři záchranku.

"Lovil jsem asi tři čtvrtě hodiny, ale pořád nic nezabíralo. Takže jsme si popošli až do místa, kde by se v zimě mohli kapři ukrývat. Bohužel tam byl ten strom," popisoval Redhead, jak došlo k celé události. "Nejdříve jsem se pokoušel jen lehce popotahovat. Pak jsem se naštval a dal tomu pořádnou sílu. A pak už jsem zaznamenal jen blesk, jako by po mně někdo vystřelil," vzpomínal. Redhead měl při vší smůle víc štěstí než rozumu. Po vyjmutí cizího předmětu totiž lékaři zjistili, že nebyla poraněna lícní kost nebo čelist, dokonce "střela" neporušila ani žádný z nervů. "Lékaři mi řekli, že kdyby mi to zasáhlo krk nebo ústa, klidně jsem už mohl být po smrti," řekl rybář. A po své zkušenosti vzkazuje ostatním rybářům: "Doufám, že vás můj příběh poučí. Příště, až se mi vlasec zaplete do větví, radši ho ustřihnu."

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Kamarádi rybáři

Rybář šel na dravce. Chytil štiku, která se právě snažila sežrat úhoře.

2. 4. 2013

Známý britský rybářský profesionál Mick Brown se vydal na jezero Langtoft, aby nafilmoval, jak se mu bude dařit s novou návnadou. Byl šokován, když vytáhl kapitální štiku, která spolkla polovinu úhoře. V celém příspěvku si přečtěte, co se dnes všechno může stát.

 

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Kamarádi rybáři

Nečekaná návštěva Suderova království

22. 1. 2013

Nečekané překvapení čekalo na Láďu při své pravidelné obhlídce revíru. Člověku až vyletí slzy, když vidí tu skázu. Že by opět zaúřadovala prezidentova AMNESTIE......??????????????

 

vykradeni.jpeg

 

 

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Kamarádi rybáři

VIKI

7. 5. 2012

vikikaca-s-ulovkem.jpgA další kolega rybář, který se přidal do velké rodiny "suderova rybníka". Na poprvé to nebylo špatné chlape...Ve fotogalerii můžete shlédnout pár snímků, jak si Viki počínal v souboji s velkými kapry.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Kamarádi rybáři

Aktuální fotky z RIO EBRO

5. 4. 2012

Ve fotogalerii naleznete aktuální fotky z rybolovu na RIO EBRO, které mi byly zaslány e-mailem. Kamarádi rybáři, Zdeněk a Olda vyrazili na konci března do Španělska na veleznámou řeku, která oplývá těmi největšími vodními tvory. Ještě pár překrásných dní této neuvěřitelné chytačky mají před sebou, tak že mi nezbývá, než jim tiše závidět. Dopřejme jim tedy ještě mnoho překrásných ulovených ryb, bezproblémouvou cestu zpět do vlasti a doufám, že jak přijedou, poskytnout nám další bližší informace a spoustu překrásných fotek, které tady rád zveřejním. "Chlapi, jste borci".

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Kamarádi rybáři

2. sraz ostravských "MRKařů"

28. 2. 2012

A je to tady, další pozitivní zpráva pro všechny kolegy rybáře. V květnu (pravděpodobně 5.5.2012) se na jezeru NEBESÁK v Horní Suché uskuteční 2. sraz ostravských MRKařů, tentokrát už však s rybolovem. Nezbývá nic jiného, než se adekvátně připravit a vyrazit za svými kolegy pokecat a snad i něco ulovit. Rybí osádka jezera vypadá naprosto skvěle, tak že se můžeme jen a jen těšit.  Více informací v odkazu.

http://www.mrk.cz/kalendar.php?id=25445

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Kamarádi rybáři

1. sraz ostravských "MRKařů"

29. 1. 2012

Ve fotogalerii naleznete nové fotky z 1. srazu ostravských "MRKařů", resp. 1. srazu ostravských sportovních rybářů.

dscf8874.jpg

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Kamarádi rybáři

MAREK

21. 1. 2012

marek.jpg

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Kamarádi rybáři

LUKÁŠ

17. 1. 2012

lukas.jpg

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Kamarádi rybáři

OLDA

14. 1. 2012

2011-07-23-10.02.10.jpg

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Kamarádi rybáři